Акції та знижки

Плаття та сукні на випускний

Випускний вечір - важлива подія в житті кожної молодої дівчини. Це свято прощання зі школою та початок нового, дорослого життя. У такий день хочеться виглядати чудово, по-особливому, надіти найкрасивіше плаття і ловити захоплені погляди своїх друзів та однокласників. Але ох як нелегко вибрати те саме, єдине плаття.

Сучасний випускний бал не схожий на перший вихід у світ Наташі Ростової хіба що за антуражем. І невідомо, до речі, коли бали були розкішніше тоді або зараз. Але ось що збігається у всі часи, так це однакові емоції, дівочі хвилювання героїнь. І на початку вони пов'язані з вибором наряду! Сучасні красуні вибирають випускне плаття для свого першого балу. І, зрозуміло, воно має бути зовсім не таким, як у героїні старовинного роману, а модним, вражаючим, сучасним. У нашій колекції ми пропонуємо тільки ультра-модні варіанти, в тих тенденціях, які актуальні сьогодні. Ці моделі не встигли зійти з модних подіумів Мілана, Парижа і Нью-Йорка, а ми вже представляємо їх Вам! Їх можна не тільки подивитися у нас на сайті, але й купити. Всі випускні сукні, які Ви бачите на цих сторінках ексклюзивні, вони можуть стати вашими, причому, дуже швидко. Встигнути купити, приміряти, надіти ось найголовніше, адже завтра мінлива мода запропонує щось ще більш неймовірне і прекрасне.

Ми пропонуємо і класичні вечірні варіанти, і корсетні, і класичне "маленьке чорне плаття".
Тим не менш, ви можете звернути увагу на те, що коктейльних варіантів незрівнянно більше. Так і в житті - сучасні дівчата віддають перевагу мінімалізм, а також тим варіантам суконь, що підкреслюють перваги фігури: стрункі ніжки, красиві груди, плавні вигини талії.

Бант, болеро, корсет в таких нарядах підсилюють акцент на найпривабливіших частинах тіла. Але зверніть увагу, що не всі сукні на випускний, запропоновані нами, настільки облягаючі і відверті. Всі дівчата різні, і деяким потрібно закцентувати увагу на одних моментах, і трохи завуалювати інші ...

Такі сукні в нашій колекції теж є, це плаття середньої довжини з модними воланами, які залишають відкритими красиві плечі; або туалети із закритими плечима і т.д. Дивіться наш каталог, вибирайте те, що підходить Вам найбільше. При виборі можна порадитися з мамою або з подругою. І не обов'язково відволікати її надовго від своїх власних справ - достатньо відправити посилання по електронній пошті, щоб обговорити майбутню покупку! А, можливо, і рекомендувати їй якусь із наших моделей, адже у нас знайдуться випускні сукні на будь-який смак, всіх розмірів і забарвлень!

Чим випускні сукні відрізняються від вечірніх? Тим, що ці сукні створені для юних дівчат - це раз. По-друге, як і весільні, ці сукні зазвичай надягають тільки один раз. По-третє, випускний вечір - це, по суті, путівка у доросле життя і сукні для випускного повинні з одного боку бути «дорослими», а з іншого - підкреслювати юність, скромність, невинність - створювати образ принцеси з доброї казки.